Obrazek

W naszej kawiarence serwujemy same najlepsze specjały, w tym prawdziwie PRAWDZIWE LODY /w sezonie letnim/, prawdziwie DOMOWE CIACHA /własny wypiek/, REWELACYJNE PIWO RZEMIEŚLNICZE, świeże KANAPKI, ŚWIEŻO WYCISKANE SOKI, SMOOTHIE, przepyszną KAWĘ oraz REWELACYJNĄ herbatę. To wszystko w przytulnym, przyjaznym graczom /i nie tylko/ miejscu, przy miłej i relaksującej muzyce.

Obrazek
Od zawsze staraliśmy się być prorodzinni, nie tylko w tym co robimy, ale również podczas codziennego obcowania z nami...Stąd w naszej kawiarence nie mogło zabraknąć miejsca dla rodziców ze swoimi pociechami, które mają swój kącik...


Obrazek

Nasza sala posiada kilka stołów na których można ze spokojem pograć w większość gier wypożyczalni. A jeśli gra się nie mieści - na to też jest sposób - stoły można bez problemu ze sobą łączyć w różnych konfiguracjach. Proste? Proste :)
Salę wyposażyliśmy w wygodne krzesełka oraz wygodne siedziska paletowe, z głośników sączy się relaksujący smooth jazz a całości dopełnia wystrój...mamy nadzieję, że każdy będzie czuł się u nas miło i komfortowo.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek