Kosmetyki naturalne Organic Life to naturalne kosmetyki, pozbawione składników syntetycznych, oleju parafinowego, czy silikonu. Zamiast tego w składzie znajdziemy skoncentrowane wyciągi roślinne i inne składniki naturalne. Czyli tak naprawdę co?

  • dermokosmetyk, to kosmetyk działający na skórę (gr. δέρμα). Obejmuje maści, kremy, balsamy, czyli substancje działające powierzchniowo i miejscowo. Powszechnie mówiąc o dermokosmetykach, mamy na myśli kosmetyki posiadające aktywne substancje, mające działanie podobne do leków. Dlatego często dermokosmetyki kupić możemy w aptekach.
  • fitoregulator jest dermokosmetykiem zawierającym stężone w stopniu maksymalnym wyciągi z roślin, które skóra pobiera sama, w zależności od potrzeb. W składzie fitoregulatorów znajdziesz naturalne tłuszcze, takie jak oleje roślinne, masło kakaowe i Shea, a także witaminy A, E oraz B5. Fito-regulacja to głębokie działanie wyciągami roślinnymi na głębsze rejony skóry.

Jak widzisz, kosmetyki Organic Life są NAPRAWDĘ tymi, o których z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że są naturalne. I co ważne – nie są testowane na zwierzakach. Wydaje nam się też, że istotne jest również to, że jest to produkt w 100% Polski.

Jeśli jesteś zainteresowana/y masz dwie opcje zakupu tych świetnych kosmetyków:

  1. w naszej kawiarni mamy w stałej ekspozycji część z nich – możesz przyjść i kupić, ale obowiązują Cię ceny katalogowe
  2. możesz również zarejestrować się TUTAJ – korzyść z tego jest taka, że wszelkie zakupy po tej rejestracji robisz z 25% rabatem*

* żeby uruchomić rabat PIERWSZE zamówienie MUSI być na kwotę min. 150 zł – kwoty następnych nie mają znaczenia

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tych świetnych kosmetykach, serdecznie zapraszamy do naszej kawiarni 🙂

 

 

 

%d bloggers like this: