fbpx

kawiarnia

Czas spędzony w naszej klubokawiarni to faktycznie czas relaksu a to za sprawą pyszności oferowanych w menu: większość z nich to nasz własny wyrób np. ciasta czy lemoniady, co daje pewność, że nie ma w nich żadnych konserwantów i ulepszaczy (cała oferta w zakładce Nasze Menu).

Z pewnością relaksowi służy też piwo rzemieślnicze z tzw. kija…a jeśli dodacie do tego ogrom gier planszowych, to każdy odnajdzie u nas swoje miejsce na Ziemi.

Od początku naszej działalności na mosińskim rynku byliśmy miejscem prorodzinnym, w którym najmłodszy klient jest poważnie traktowany, dlatego mamy kącik zabaw z całym regałem zabawek i matą piankową z możliwością rozbudowy i dostosowania do ilości dzieci.

Dla nas relaks to właśnie gry planszowe, ale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest zagorzałym graczem, dlatego stworzyliśmy ustronny kącik dla tych , którzy chcą poczytać, pokolorować jedną z równie przez nas lubianych kolorowanek antystresowych lub po prostu porozmawiać…

Staraliśmy się stworzyć miejsce relaksu dla każdego, w aranżację naszej kawiarni włożyliśmy całe nasze serca: dla przykładu sami malowaliśmy murale na ścianach… mamy nadzieję, że spędzicie u nas niezapomniane chwile, chwile relaksu i zapragniecie powrócić do GRAnatowej…